İş ve Yönetim

Acun Ilıcalı’nın Performans Değerlendirmesi

TV karşısında otururken bazı programlar çok ilgimi çekmese de takılıp kaldığımı ve kanalı değiştiremediğimi fark ettim. Neden o programlarda takılıp kalıyordum? Bana o programları çekici hissettiren neydi?

Takılıp kaldığım programların başında Acun Ilıcalı’nın özellikle kendi sunduğu prodüksiyonlar geliyor. Programlarını izlemesem de gidişatından haberdar olmak ve takip etmek hoşuma gidiyor. Acaba Acun Ilıcalı’nın hangi yetkinlikleri sunduğu programı cazip hale getiriyor? Diye düşündüm. Kendi adıma yetkinlikleri ve davranış göstergelerini belirleyerek bir değerlendirme yaptım.

pd

Yetkinlikler tamamen kendi değerlendirmemi yansıtmakta. Bu değerlendirmenin pozitif olması reyting sonuçlarına doğrudan yansıyor ve tutmayan projesi olmuyor. Bu demek değil ki her işi olumlu sonuçlanıyor. Ama şu bir gerçek ki Acun Ilıcalı’nın hayatımızda etkisi büyük..

 

 

Faydalı bulduysan paylaş;

Yazar Hakkında Tüm gönderileri görüntüle

Metin AKKAYA

Lisans eğitimini İşletme bölümünde tamamlayan Metin Akkaya, Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde "Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları" alanında tamamlamıştır. “İnsan Kaynakları” ve “Organizasyonel Gelişim” alanında uzmanlaşmıştır.
Devamı..

Yorum Yapın

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.