İş ve Yönetim

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi

64 yıllık tarihi ve farklı sektörlerde düzenlediği etkinlikleri ile markalaşan İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün, İnsan Kaynakları’nın A’dan Z’ye profesyoneller tarafından işleneceği HUMANSPIRE İnsan Kaynakları Zirvesi 11-12 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenleniyor.

Seyfettin Sağlam( İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Turkcell), Tankut Turnaoğlu (CEO, P&G Turkey), İdil Türkmenoğlu (Başkan Yardımcısı, Boyner), Nilgün Langenberg (Office Managing Director, Korn Ferry), Canan Karacan (CHRO, L’Oréal Turkey), Esra Gaon( HR Director, Microsoft Turkey) ve Özgür Demirtaş (Profesör, Sabancı University) gibi isimlerin katılacağı zirvede; Stratejik Kararlarda İK’nın rolü, İşveren Markası, Yetenek ve Performans Yönetimi ve İşe Alım gibi İK’nın kor alanları işlenecek.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz:

http://humanspire.buik.net/

Faydalı bulduysan paylaş;

Yazar Hakkında Tüm gönderileri görüntüle

Metin AKKAYA

Lisans eğitimini İşletme bölümünde tamamlayan Metin Akkaya, Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi'nde "Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları" alanında tamamlamıştır. “İnsan Kaynakları” ve “Organizasyonel Gelişim” alanında uzmanlaşmıştır.
Devamı..

Yorum Yapın

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.