İş ve Yönetim

Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

İşveren Markası Yönetimi

28 Ocak 2016 @ 08:00 - 30 Ocak 2016 @ 17:00

2250TL

Bu sertifika programı, etkili işveren markası geliştirme ve yönetimi konusunda çalışmak veya bu alanda kariyer yapmak isteyen profesyonelleri hedeflemekte ve kurumsal ortamda stratejik önemi gittikçe daha da artan işveren markası konusunda derinlemesine bilgi vererek, beceri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kendi işveren markasının gelişimine stratejik bir yaklaşım kurabilmek, şirketler için hayati önem taşımaktadır ve ürün markası geliştirmek kadar zahmetli bir süreçtir.

Bu program, marka temel prensipleri ve stratejisinin tüm aday ve çalışanlara, bunun yanı sıra kurum kültürüne nasıl uygulanacağını pratik bilgilerle anlatır. İşveren markası süreci ait olduğu ekosistemde dokunduğu herkeste bir beklenti oluşturur. Bu anlamda, tutarlı bir marka sözü yansıtması kritik önem taşımaktadır: Verdiği marka mesajlarının gerçekler arasındaki tutarsızlık oluşturması, şirkete faydadan çok zarar verecektir.

METOD

Program, sunumlar, vaka analizler, grup çalışması ve katılımcıların kendi tecrübelerini aktarmalarıyla yürütülecektir. Grup çalışmalarında kullanılacak şirket sanaldır ve katılımcıların teorik bilgiyi pratiğe çevirmeleri için kurgulanmıştı

KAZANIMLAR

Programı tamamlayan katılımcılar:
  • Şirket yönetimi sürecinde işveren markasının önemini ve rollerini kavrayacaklar;
  • Şirketin marka imajını anlamak için nerden başlamak gerektiğini, strateji geliştirmek için nereden başlamaları gerektiğini öğrenecek;
  • Markayı hayata geçirmek için hangi inisiyatiflerin gerektiğini tamamıyla kavrayacaklardır.

 

Detaylar

Başlangıç:
28 Ocak 2016 @ 08:00
Bitiş:
30 Ocak 2016 @ 17:00
Ücret:
2250TL
Etkinlik Category:
Website:
http://www.employerbrandacademy.com/

Organizatör

Employer Brand Academy
E-mail:
info @ realta.com.tr
Website:
http://www.employerbrandacademy.com/

Mekan

İstanbul, Türkiye + Google Haritalar